Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Szkoły w Iławie - W-M ZDZ - Warmińsko - Mazurski Zakład Doskonalenia Zawodowego w Olsztynie
ceglany budynek Centrum Edukacji w Iławie

Szkoły w Iławie

Szkoły ZDZ w Iławie, od niemal 30 lat, skupiają młodzież i dorosłych, którzy świadomie realizują swoją ścieżkę rozwoju osobistego i zawodowego. W naszej ofercie znajdziecie Państwo możliwość zdobycia wykształcenia zarówno ogólnego, jak i zawodowego. Kształcimy kompleksowo – począwszy od szkoły podstawowej do szkoły policealnej.

Uruchomiliśmy również Branżową Szkołę I Stopnia z myślą o młodzieży, która nie ukończyła 18 roku życia. Jest to nasza najmłodsza szkoła, po której absolwenci mogą kontynuować naukę w Branżowej Szkole II Stopnia, uzyskując tytuł technika w zawodzie. Tu mamy propozycję kształcenia aż w 14 zawodach.

Nasze szkoły posiadają uprawnienia szkół publicznych. Dla osób dorosłych nauka odbywa się w systemie zaocznym, a w przypadku młodzieży w systemie dziennym. Absolwenci zdobywają świadectwa dojrzałości lub potwierdzają kwalifikacje zawodowe, przystępując do egzaminów zewnętrznych w Ośrodkach Egzaminacyjnych utworzonych przy naszych szkołach.

Co nas wyróżnia? Pozytywna atmosfera, indywidualne podejście do ucznia, kształcimy z pasją…
Dołącz do nas!

ZDZ w Iławie na Facebooku

Odwiedź profil

Kontakt

Chciałbyś uzyskać więcej informacji na temat naszej szkolnej oferty? Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszelkie Twoje pytania i wątpliwości.

Szkoły w Iławie

Zadaj pytanie

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie Polityka prywatności Google i Warunki świadczenia usług

Newsletter